Profil użytkownika mlewando8
Obserwuj profil

mlewando8

Dołączył: 07/11/2013 01:32


Wyślij wiadomość

Średnia ocen: 4.2

Ilość opinii: 9

Opinie szczegółowe »
X

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Opinie

Spiż. Minibrowar i restauracja

Rynek-Ratusz 2, 50-106 Wrocław

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Głośno


Lokal oblegany przez turystów i Wrocławian, co sprawia, że dużego rozmiaru jest bardzo często zapełniony. Piwo jest smaczne, droższe niż w innych lokalach, ale warte swojej ceny. Przekąski typowe do piwa, a nie każdy takie lubi. Obsługa uprzejma, często jednak na podanie trzeba dość długo czekać. Miejsce bardziej do wyjść ze znajomymi, kiedy hałas i tłok nam nie przeszkadza.


Piramida. Restauracja. Kuchnia egipska, steakhouse

św. Mikołaja 8, 50-127 Wrocław

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Raz lepiej, raz gorzej


Nie byłam tam od kilku miesięcy, ale zawsze chętnie wracałam. Czasami pojawiało się niewielkie rozczarowanie, ale jednak lokal miał to coś, co zachęcało do wejścia. Porcje są duże. Karta bardzo rozbudowana, znalazło się w niej także pozycji dla mnie, niejedzącej mięsa. Zdarzały się wpadki, jak np. przypalone dodatki, ale reszta rekompensowała niedogodności. Jak widać nie byłam jedyną zwolenniczką tej kuchni, ponieważ lokal nigdy nie świecił pustkami. Obsługa uprzejma, mimo że czasami bardzo zaganiania. Czas realizacji zamówień odpowiedni. Wystrój sprawiał fajny klimat, przyciemnione wnętrze odpowiednie na miłą kolację.


Bernard

Rynek 35, 50-102 Wrocław

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Obowiązkowy punkt na mapie Wrocławia


Miejsce ma swoje mankamenty, jednakże klimat, oraz serwowane dania i piwo sprawiają, że w weekendowe wieczory może nie być wolnego stolika. Warto zajść tam, kiedy grana jest muzyka na żywo. Problemem jednak jest ułożenie stolików, które nie sprzyjają kameralności. Ceny są dość wysokie, jednakże jakość jest satysfakcjonująca. Obsługa uprzejma, potrafiąca doradzić. Do perfekcji brakuje mi tylko większej kameralności.


MMG s.c. Pronto - Pizza. Marzena i Mieczysław Garncarek.

pl. Uniwersytecki 9, 50-137 Wrocław

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Niezawodna


Pizzeria, z której zawsze wychodzę zadowolona. Mam jednak zastrzeżenie do lokalizacji - lokal jest mały, przez co wieczorami są problemy ze znalezieniem wolnego stolika. Obsługa uprzejma i elastyczna. Zamówienie dwóch różnych połówek pizz nie stanowi żadnego problemu, a niestety, w wielu restauracjach nawet zmiana składnika jest nie do przeskoczenia. Pizza jest na idealnym cienkim i chrupiącym cieście, liczba składników odpowiednie, a smak niezmiennie dobry.


Muza Sp. z o.o. Restauracja teatralna

pl. Teatralny 4, 50-051 Wrocław

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Drogo i przeciętnie


Ceny dość wysokie, więc oczekiwania były większe. Przy składaniu zamówienia okazało się, że wybranych przez nas potraw nie ma. W trakcie oczekiwania, ponieważ zajęliśmy stolik blisko drzwi do kuchni mieliśmy przyjemność słuchania krzyków i narzekania kucharza na brak produktów, co dodatkowo negatywnie wpłynęło na nastawienie. Dania były w miarę smaczne, jednak zdecydowanie nie warte swojej ceny. Pieczone ziemniaczki były raczej utopionymi ziemniakami w wodnistym sosie. Danie podane bez przemyślenia. (warto spojrzeć na zdjęcie sandacza na stronie - ziemniaki były pod rybą, zalane sosem). Mąż zamówił grillowane warzywa, z czego część była spalona. Chcieliśmy miło spędzić czas, dlatego odpuścił sobie reklamowanie tego, szczególnie, że jak widać kucharz miał wyjątkowo zły dzień. Przy kwocie 25 - 30 zł tanie niedopatrzenia kulinarne byłyby do zaakceptowania, płacąc ok. 50 zł za danie oczekuję więcej. Deser tylko spróbowałam, kucharz chyba początkujący, nie przypominał w ogóle fondantu.Więcej

Wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce prywatności".