Profil użytkownika Matylda
Obserwuj profil

Matylda

Dołączył: 07/02/2014 15:23


Wyślij wiadomość

Średnia ocen: 4.2

Ilość opinii: 10

Opinie szczegółowe »
X

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Opinie

Glonojad. Gasior D.

pl. Matejki 2, 31-157 Kraków

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Jedzenie ok


Fajny lokal, ale w kiepskim miejscu. Jedzenie dobre, jest w czym wybierać. Wystrój dość skromny i prosty.


Dominium Pizza

Grodzka 50, 31-044 Kraków

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Pyszna pizza, słaba obsługa


Wszystko byłoby super, gdyby nie obsługa. Od pewnego czasu jest nowa kelnerka, która jest niesamowicie nieuprzejma. Co znacznie odstrasza ludzi. Dziś przyniosła talerze, kładąc ketchup na nie ( brak higieny ) zamiast obok. Poprosiłam, aby przyniosła sos czosnkowy oraz sztućce. Z westchnieniem przyniosła sos,ale bez sztućców, które mogła wziąć po drodze, ale tego nie zrobiła. Gdy zapytałam o sztućce pokazała tylko palcem gdzie są. Bardzo szkoda, iż nie ma tej Kelnerki, która przez dłuższy czas tam wcześniej pracowała. Była niesamowicie uprzejma, kulturalna, zawsze uśmiechnięta. Nigdy nie zdarzyło jej się zapomnieć o sosie, czy sztućcach. Myślę, iż właściciel powinien nad tym się poważnie zastanowić, gdyż przez nieodpowiednia obsługę może stracić wielu klientów. Radze się poważnie zastanowić nad obsługą, a chociażby nad jej przeszkoleniem. Szczerze mówiąc straciłam ochotę, aby tam po raz kolejny pójść, mimo tego, iż pizza jest wyśmienita.


Metropolitana. Restauracja

al. płk. Beliny-Prażmowskiego 2d, 31-514 Kraków

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Wszyscy zadowoleni :)


Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, restauracją. Byłam dziś z moją teściową - zależało mi żeby jej dania przypadły do gustu, a czasu do odjazdu pociągu było nie wiele, więc restauracja była jedną z tych bliżej. Zjadłyśmy makarony - jak to w restauracjach włoskich. Dania smaczne, nie czekałyśmy długo - co było ważne. Obsługa bardzo miła, naprawdę się starała. A moja teściowa - udobruchana :).


Green Way. Bar wegetariański

Mikołajska 14, 31-027 Kraków

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Zdrowo


Bardzo fajne miejsce. Jest spory wybór jedzenia, aczkolwiek menu nie zmienia się od lat. Porcje są duże, szczególnie naleśniki z owocami. Polecam sok z brzozy!


Nova Resto Bar

ul. Estery 18, 31-056 Kraków

Położenie i okolica:

Jedzenie:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Polecam to specyficzne miejsce!


Lokal mało widoczny, trudno trafić trzeba się wspinać na pięterko ale warto, pyszne jedzonko po podejrzanie niskiej cenie. Na rynku za podobne dania zapłacisz 2 razy tyle tutaj dużo taniej, może to obecność pobliskich barów mlecznych tak wpływa na cenę :-) Polecam w każdym bądź razie!Więcej

Wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce prywatności".