Profil użytkownika michknapik
Obserwuj profil

michknapik

Dołączył: 08/07/2014 20:35


Wyślij wiadomość

Średnia ocen: 3.5

Ilość opinii: 3

Opinie szczegółowe »
X

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Opinie

Palmiarnia Poznańska

Matejki 18, 60-767 Poznań

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Dżungla w środku miasta


Palmiarnia dysponuje pokaźnym zasobem egzotycznych okazów roślin. Składa się z paru sal prezentujących różne mikroklimaty oraz rośliny w nich występujące. W ostatnim czasie obiekt poszerzył swoje zbiory o zwierzęta hodowlane. Jak się ostatnio okazuje, Palmiarnia dobrze sprawdza się również przestrzeń wystawowa, w której swoje prace prezentują studenci z poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego. Jest to ciekawe doświadczenie zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a także stanowi dobry obiekt dydaktyczny. To swoista dżungla w środku miasta.


Teatr Animacji

al. Niepodległości 14, 61-713 Poznań

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Lalki nie tylko dla dzieci


Obiekt położony w dogodnym miejscu w centrum Poznania. Niestety trafienie do scen Młodych i Lamus bez wskazówek jest prawie niemożliwe. Spektakle w teatrze są ciekawe i odbywają się często. Teatr wykorzystuje interesujące rekwizyty, nawiązując do Teatru Lalek, z którego przekształcił się w obecną formę. Sale bardzo kameralne, a bilety nie są drogie, ogólnie godny polecenia.


Pływalnia Chwiałka

Chwiałkowskiego 34, 61-533 Poznań

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Chwiałka - nic tylko pływać.


Obiekt o przeznaczeniu raczej ćwiczeniowo-sportowym, niż rekreacyjnym, co jest raczej zaletą, niż wadą, jeśli chce się popływać, a nie bawić w wodzie . Profesjonalna kadra instruktorska to duża zaleta, dobre miejsce na naukę pływania od najmłodszych lat. Niestety, poza zajęciami często trudno o wolne tory (zajęte są dla grup uczących się lub doskonalących w pływaniu), pojedynczy basen sprawia też, że czasem jest nieco tłoczno. Cena bardzo przystępna. Dla pragnących relaksu jest też grota solna, a na piętrze znajduje się siłownia.Więcej

Galeria

Użytkownik nie dodał jeszcze swoich zdjęć

Wydarzenia

Najaktywniejsi użytkownicy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce prywatności".