Profil użytkownika amensalizm
Obserwuj profil

amensalizm

Dołączył: 23/09/2015 19:31


Wyślij wiadomość

Średnia ocen: 3.9

Ilość opinii: 6

Opinie szczegółowe »
X

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Opinie

Sportwerk

Kozanowska 69, 54-152 Wrocław

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Gdy obiekt błaga o remont...


Wchodząc do Sportwerka można spodziewać się dużo, z zewnątrz budynek wygląda bardzo dobrze i otacza go bardzo duży parking. I na tym uroda tego miejsca się kończy. Szatnie w Sportwerku są po prostu obrzydliwe, brudne, ciemne, pełne popsutych szafek, toaleta przeraża jeszcze bardziej, a w strefę pryszniców nawet nie odważyłam się wejść. Gdy już przeżyjemy koszmar przebrania się w strój sportowy możemy skorzystać z siłowni, zajęć fitness, zagrać w tenisa, squasha lub badmintona. Siłownia jest dobrze wyposażona, lecz sprzęt ewidentnie ma już swoje lata i przypomina ten, który spotykało się na siłowniach w szkole. Korty są zadbane. Sala fitness nie zachęca wyglądem, niemniej zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób. Jeszcze niedawno klub oferował wyjątkowy i świetnie prowadzony fitness na trampolinach, który niestety nagle zniknął z grafiku mimo, iż uczęszczały na niego tłumy. Zaskakujące są wysokie ceny usług, nie uświadczymy tu karnetów typu open, przez co regularne korzystanie z klubu staje się bardzo drogie. Podsumowując olbrzymi niewykorzystany potencjał. Nie polecam estetom i osobom ceniącym czystość.


Jupiter Sport

Żegiestowska 11, 50-542 Wrocław

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Niewielki klub z ciekawą ofertą w dobrej cenie.


Jupiter znajduje się w lekko przemysłowej okolicy, w otoczeniu warsztatów samochodowych. Prowadzi do niego nieoświetlona w nocy droga, aż strach wracać na piechotę wieczorami. Zdecydowanie lepiej przyjechać autem, gdyż przed obiektem czeka na nas duży parking, gdzie zwykle znajdziemy dogodne miejsce. Sam budynek jest zadbany, przed znajduje się stojak na rowery. Oferta obiektu jest mocno zróżnicowana. Można tu zagrać w squasha, poćwiczyć na siłowni, pójść na zajęcia fitness, indor walking czy potańczyć na rurze! A na koniec zrelaksować się w saunie. W obiekcie znajdują się dwie sale fitness. Oferta zajęć jest liczna, lecz odnoszę wrażenie, że są one dość mało intensywne. Na piętrze znajduje się niewielka, lecz dość dobrze wyposażona siłownia ze strefą treningu funkcjonalnego. Klimatyzacja działa i nie jest na niej oszczędzane. Szatnie są czyste, przestronne i znajdują się przy nich sauny, osobne dla pań i panów. Dla osób posiadających potomstwo istnieje możliwość opieki nad dziećmi w czasie ćwiczeń. Polecam ten obiekt wszystkich aktywnym chcącym urozmaicić swój wolny czas o nowe zajęcia ruchowe.


Champion Gym

Kościerzyńska 1a, 51-416 Wrocław

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Niewykorzystany potencjał.


Do Championa dość trudno dojechać, znajduje się on za terenem budowy i jadąc po raz pierwszy łatwo zabłądzić. Przed siłownią znajduje się spory parking, gdzie można bezpiecznie i bezproblemowo zaparkować auto. Sam obiekt nie zachęca wyglądem do korzystania. W obrębie klubu znajduje się siłownia ze strefą cardio i kącikiem bokserskim, sala fitness oraz koedukacyjna sauna fińska i infra red. Sala ćwiczeń jest ładna, dobrze wyposażona i dość czysta. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, instruktorki są miła i starają się poprawiać błędy uczestników. Oferta zajęć jest zróżnicowana. Siłownia jest dobrze wyposażona. Jednak część sprzętów jest popsuta i wydaje się, że właściciele nawet w planach nie mają ich naprawić. Kolejnym olbrzymim mankamentem jest zepsuta, bądź niewłączana ze względu na oszczędność klimatyzacja. Temperatura potrafi dochodzić do 30 stopni i mimo próśb klimatyzacja nie zostaje włączona. Szatne są ciemne i jest w nich niewiele miejsca. Obsługa jest miła i chętna do pomocy. Warto wspomnieć, iż obiekt czynny jest w niedziele tylko do godz 18! Champion Gym byłby wspaniałym obiektem gdyby tylko właściciele chcieli zadbać o poprawę jakości usług.


Hawana. Solarium

Sienkiewicza 76, 50-349 Wrocław

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Odrobina słońca w deszczowe dni.


W tym niewielkim salonie poza solarium znajduje się jeszcze rolletic oraz body space. W ofercie solarium znajduje się możliwość korzystania z różnego rodzaju łóżek o zróżnicowanych właściwościach. Obsługujące Panie z chęcią udzielają informacji o oferowanych usługach i pomagają wybrać odpowiednie łóżko do opalania. Co więcej obsługa jest szczera i informuje klienta o tym, w którym łóżku opalającym lampy są najnowsze (nawet jeśli przez tę informację klient wybierze tańszą opcje!). Sprzęt jest zawsze zdezynfekowany, a w pokoju, w którym się znajduje dostępne mleczko do demakijażu oraz waciki. Nie ma pośpiechu i popędzania klientki, co zdarza się w innych salonach. W pobliżu znajdują się nieliczne miejsca parkingowe. W solarium jest możliwość zakupu kosmetyków do opalania. Polecam


Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Sienkiewicza 23, 50-335 Wrocław

Położenie i okolica:

Dostępność oferty:

Obsługa:

Wystrój:

Jakość/cena:

Cuda przyrody w mieście.


Ogród Botaniczny we Wrocławiu, jest dobrze zlokalizowany i mieści się w pobliżu centrum. Parkowanie w tym rejonie jest znacznie utrudnione, wokół same zakazy parkowania i płatne parkingi, lecz ze względu na bliskość rynku (20 minut piechotą) polecam turystom spacer do tego magicznego miejsca, zamiast przyjazdu autem. Ceny biletów są niskie, dodatkowo dla studentów wszystkich publiczny wrocławskich uczelni wstęp jest bezpłatny. (tylko w roku akademickim) Ogród jest przepiękny i zachwyca mnogością niespotykanych rośliny. Szczególnie polecam zwiedzanie Panoramy Natury. W ogrodzie można wypocząć na licznych ławkach. W dni powszednie przed godz 15 łatwo natknąć się na wycieczkę szkolną co nie sprzyja relaksowi. Jest to doskonałe miejsce na relaks i punkt obowiązkowy, gdy mam kilka dni na zwiedzanie Wrocławia.Więcej

Galeria

Użytkownik nie dodał jeszcze swoich zdjęć

Wydarzenia

Najaktywniejsi użytkownicy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce prywatności".