Profil użytkownika BenVenuto
Obserwuj profil

BenVenuto

Dołączył: 14/01/2014 18:43


Wyślij wiadomość

Średnia ocen: 3.7

Ilość opinii: 10

Opinie szczegółowe »
X

Położenie i okolica:

Obsługa:

Dodatkowe usługi:

Czystość:

Jakość/cena:

Opinie

Eskulap. Pokoje gościnne

Dunikowskiego 6, 70-123 Szczecin

Położenie i okolica:

Obsługa:

Dodatkowe usługi:

Czystość:

Jakość/cena:

gościnnie w akademiku


Pomimo iż Eskulap (nocujemy w akademiku Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego) nie posiada wielu udogodnień, noc można spędzić spokojnie i przyjemnie. Obsługa bardzo pomocna. Towarzystwo w dużej mierze międzynarodowe. Łazienka oddzielnie z WC i są to pomieszczenia przeznaczone na 2 sąsiadujące pokoje (dostajemy aż 3 klucze). Jako pierwszą poprawkę wprowadziłbym internet WiFi.


Szwejk. Hotel. Nocleg

Ku Słońcu 33, 71-073 Szczecin

Położenie i okolica:

Obsługa:

Dodatkowe usługi:

Czystość:

Jakość/cena:

dla partyzantów


Nie dla wygodnickich. Raczej dla osób szukających klimatu. Dla tych, którzy wolą opuszczone schroniska raczej, niż wytworne wille. Jak zauważył mój znajomy, obiekt nadawałby się też dla partyzantów. Ci nie potrzebują bezprzewodowego internetu ani czystych łazienek, czy też możliwości zapłaty kartą. Dwie gwiazdki w kategorii obsługa za brak sztuczności.


Położenie i okolica:

Obsługa:

Dodatkowe usługi:

Czystość:

Jakość/cena:

Jak u mamy


Schludne kwatery, bardzo dogodne dla tymczasowych pracowników praskiego King Crossa. Klimat domu jednorodzinnego pozwala czuć się swobodnie podczas porannych czynności. Uwagę zwraca dbałość o czystość i świeży charakter wnętrza pensjonatu. Również okolica sprawia wrażenie spokojnego osiedla, w którym można odpocząć od miastowego zgiełku.


Hotel Ibis Budget

Profesora Ludwika Janiszewskiego 2, 71-004 Szczecin

Położenie i okolica:

Obsługa:

Dodatkowe usługi:

Czystość:

Jakość/cena:

Nic specjalnego


Ibis Budget w Szczecinie w zasadzie odpowiada cechom przeciętnego, statystycznego hotelu. Mamy do czynienia z miłą obsługą, włącznie z uczynnym panem ochroniarzem. Pokoje mają blaty przymocowane do ścian zamiast biurek, ale śpi się komfortowo. Rano można uzyskać wrzącą wodę do kawy lub herbaty pomimo braku opcji śniadaniowej. Dlaczego nie decydować się na śniadanie? Jest nieprzyzwoicie drogie, podobnie jak sam nocleg. Przypuszczalnie ma to związek z nastawieniem na turystę niemieckiego, który tutejsze ceny porówna do ojczystych, w euro, i oceni je jako korzystne.


Traffic Hotel&Hostel

ul. Niezłomnych 1c, 61-894 Poznań

Położenie i okolica:

Obsługa:

Dodatkowe usługi:

Czystość:

Jakość/cena:

Jednym słowem, optymalnie.


Traffic** jest usytuowany w niezwykle dogodnym miejscu, między Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym, a Starym Browarem. Obiekt proponuje zarówno korzystną cenę, jak i bardzo przystępny standard noclegu, co sprawia, że przyciąga klientów różnych kategorii. Nie mniej ważna dla obsługi Traffica jest oferta usług dodatkowych, takich jak parking (20 zł/dobę), śniadanie, czy od niedawna także sale konferencyjne. Hotel systematycznie się rozwija, co jest dowodem na dobry sposób zarządzania. Odzwierciedla go również jakość obsługującego gości personelu. Dla rozważających nocleg tutaj nie powinny stanowić problemu takie utrudnienia jak brak windy (3. piętro), nieakceptowanie zwierząt czy miejsce dla palących na tarasie. Zdarzają się problemy z temperaturą w pokoju, ale tylko sporadycznie. Podsumowując, nic dziwnego, że w statystykach jednego z popularnych portali bookingowych, Traffic** był jednym z najczęściej rezerwowanych hoteli w mieście Poznań.Więcej

Wydarzenia

Najaktywniejsi użytkownicy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce prywatności".